03 stycznia 2024

2024 - Nowy Rok, ta sama walka

2023, rok w którym rozpoczęliśmy działalność, jest za nami. Warto przybliżyć to, czego udało nam się dokonać w tym czasie.


Udało nam się zebrać grupę liczącą około 10 aktywistów. Część z nich skupia się w większych miastach (jak mogliście zauważyć, szczególnie w Warszawie), część jest rozproszona po mniejszych miejscowościach. Obecnie nie jesteśmy dużym ruchem, przez co nie możemy tak szybko podjąć się ambitniejszych celów. Jednak przewidujemy, że przyszłe akcje promocyjne, zarówno uliczne jak i te w mediach społecznościowych, przykują uwagę większej ilości ludzi. Dodatkowo, rozważamy podjęcie współpracy z obozami spokrewnionymi ideowo.


Po generalnym remoncie portalu wyświetlenia na nim mogliśmy liczyć w setkach. Najwięcej było ich w sierpniu – 397. Na poziomie 20-30% utrzymywał się odsetek użytkowników kilkukrotnie odwiedzających stronę, lecz w miesiącach w których nic tu nie publikowaliśmy ten odsetek malał.


Zorganizowaliśmy kilka akcji plakatowych, wydaliśmy naszym członkom setki wlepek. Nie zapomnieliśmy o podstawie nacjonalizmu, jaką jest dbałość o tradycję - w rocznice ważnych wydarzeń, takich jak Powstanie Warszawskie czy wybuch Drugiej Wojny Światowej byliśmy pod upamiętniającymi je pomnikami.

 

W tym roku postawiliśmy sobie następujące cele:
- zwiększyć częstotliwość publikacji artykułów
- zaprojektować i wydrukować nasze pierwsze flagi, których będziemy używać przy okazji ważnych wydarzeń
- zwiększyć naszą widoczność na ulicach, przede wszystkim liczniej uczestniczyć w manifestacjach
- podjąć się akcji charytatywnych

- zaktualizować zakładkę Deklaracji Idei na portalu (dodać teksty wprowadzające do idei narodowo-wolnościowej)
- uruchomić „kółko intelektualne” specjalizujące się m.in. w dyskusjach na temat ideologii
- dobić do 50 obserwujących na Telegramie, Twitterze bądź Facebooku

 

Czas wziąć się do pracy, w której możesz uczestniczyć również Ty - zapraszamy do skontaktowania się z nami!

 

Znajdziesz nas tutaj!